Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Model de testare

In jos 
AutorMesaj
Annops
Admin
Annops


Mesaje : 78
Data de înscriere : 26/06/2014
Varsta : 25
Localizare : timisoara

Model de testare Empty
MesajSubiect: Model de testare   Model de testare I_icon_minitimeJoi Iun 26, 2014 3:02 am





Testele de intrare în facțiunea F.B.I sunt unele de o dificultate medie, tot ce trebuie să faceți pentru a avea șanse să promovați testele și să faceți parte din F.B.I este să învățați Regulamentul F.B.I, Wanted List-ul, să vă descurcați să trageti cu arma și să aveți o tactică pentru capturarea infractorilor.



Testele de intrare în F.B.I sunt alcătuite din trei probe:



Proba Teoretica

La acestă probă veți primi patru întrebări din Regulamentul F.B.I și Wanted List.

Pentru a fi declarat admis la aceată probă, va trebui să raspundeți corect la minim trei întrebări.



Proba Practică

La această probă veți face duel contra mea cu Deagle, SMG și M4.

La fiecare armă vor fi patru dueluri, voi va trebui să câștigați minim două dueluri.
Pentru a fi declarat admis la această probă, va trebui să câștigați minim două dueluri la minim două arme.



Proba "de îndemânare"

La această probă va trebui să reușiți să mă prindeți și să mă omorâți într-un interval de 10 minute.

Eu voi folosi doar Deagle și voi avea doar HP full fără armură.

Voi veți putea folosi toate armele și veți putea folosi atât HP full cât și armură.

Voi pleca din spawn cu Cheetah, iar voi va trebui să reușiți să mă capturați și să mă omorâți folosind tot Cheetah.

Pentru a fi declarat admis la această probă, va trebui să reușiți să mă prindeți și să mă omorâți într-un interval de 10 minute.



Pentru a face parte din F.B.I va trebui să fiți declarat admis la minim două probe.

Fiecare player care este declarat "Acceptat pentru teste" este OBLIGAT să citească și să cunoască modelul de testare.
Sus In jos
 
Model de testare
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Modul de testare/acordare rank-uri

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Gamez-Arena Play :: Grand Theft Auto Multiplayer :: Factiuni si job-uri :: Federal Bureau of Investigation-
Mergi direct la: